S.S.S.

Altın kaplama takılar, temelde çelik tabakanın altın ile kaplanmasıyla elde edilen takılardır. Shule Atelier olarak sunduğumuz ürünler tamamen altın kaplama ve kararmaya karşı dayanıklıdır.

Shule Atelier, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak ve özenle işleyerek altın kaplama takılar üretir. Ürünlerimiz uzun ömürlüdür ve kararmaya karşı dayanıklıdır.

Shule Atelier olarak, takılarımızda antialerjenik özelliğe sahiptir. Ancak alerjik durumlarınızı yine de bir uzmana danışmanız daha doğru ve sağlıklı olacaktır.

Shule Atelier, ürünlerinde kararmaya karşı dayanıklılığı artırmak için özel kaplama teknikleri kullanır. Ürünler su, deniz, deterjan vs. dayanıklıdır ancak aşındırıcı özelliklere sahip sıvı, kimyasal, aşındırıcı cisimlere maruz kalma gibi durumlarda ürünler garanti dışı kalmaktadır. Ayrıca, takılarınızı su, parfüm ve kimyasallardan korumak uzun ömürlülüklerini artırabilir.

Altın kaplama takılarınızı temizlemek için yumuşak bir bez veya pamuklu bir bez kullanmanızı öneririz. Ayrıca, takılarınızı su, parfüm ve kimyasallardan korumak uzun ömürlülüklerini artırabilir.

Siparişinizin işlenmesi ve kargolanması genellikle 1-3 iş günü sürer. Teslimat süresi ise bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz kargo seçeneğine bağlı olarak değişebilir.

Shule Atelier, müşteri memnuniyetine önem verir. Ürünlerde hijyenik koşullar dolayısı ile iade ve değişim yapılmamaktadır.

Web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız (Instagram) üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. İlgili ürün sayfasını ziyaret edin, istediğiniz ürünü seçin, sepetinize ekleyin ve ödeme adımlarını takip edin.